Kiekvienas vairuotojas žino, kad privalomam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui yra taikomos nuolaidos, jei draudėjas nėra patyres jokių eismo įvykių per paskutinius kelis metus. Tokie vairuotojai yra patrauklūs ir draudikams, nes į eismo įvykius nepakliūnantys žmonės leidžia daugiau uždirbti ir draudimo įmonėms.

Šiuo metu net kelios draudimo bendrovės vydo akciją ir už specialią kainą siūlo apsidrausti atsargiems vairuotojams. Neretai tokių akcijų metu galima stipriai sutaupyti. Todėl svarbu laiku sužinoti paie vykdomas akcijas ir nedelsiant pasinaudoti patraukliu pasiūlymu. Na, o tam, kad visada žinotumėtė ar renkatės geriausią kainą - verta pasinaudoti internete savo paslaugas siūlančiais draudimo brokeriais. Paprastai draudimo brokeriai pateikia keletą pasiūlymų iš karto, todėl draudimo ieškantis asmuo iškarto mato tą pasiūlymą, kuris yra pigiausias būtent jam.

Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas pabrangsta dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai pasitaiko šios:

  • Dėl amžiaus;
  • Mažas vairavimo stažas;
  • Sukelti auto įvykiai;
  • Didelio galingumo automobilis.

Norintys sutaupyti gali rinktis ir ištikimo klineto sistemą. Tokiu būdų ne viena Lietuvoje veiklą vykdanti draudimo bendrovė siekia susikurti lojalių klientų ratą. Šiems klientams yra pasiūlomos įvairios dovanos, nuolaidos ir kiti paskatinimo būdai. Tiesa dovanos paprastai nebūna labai vertingos, bet kaip sakoma "dovanotam arkliui į dantis nežiūrima".

Draudiminiu įvykių statistika rodo, kad į smulkias avarijas dažniau patenka moteris. Tačiau vyrai nors ir rečiau dalyvauja įvairiuose auto įvykiuose, tačiau jų padaroma žala transporto priemonei vidutiniškai yra kur kas didesnė.

Prieš apdraudžiant savo automobilį tikriausiai daugelis suka galvą dėl draudimo kompanijos pasirinkimo, draudimo paslaugos patikimumo, bei, žinoma, svarbiausio faktoriaus – kainos. Vis daugiau ir daugiau Lietuvos gyventojų priima sprendimą apdrausti savo transporto priemonę internetu. To priežastis – mažesnė kaina bei sutaupytas laikas.

Internete galime nesunkiai pastebėti labai išaugusią draudimo paslaugų pasiūlą. Taip draudimo kompanijos bei draudimo brokeriai taupo ne tik Jūsų laiką, bet ir savo. Be to, nereikėtų pamiršti, kad draudimo kompanijos, užsiimančios draudimu internete, ženkliai sumažina savo išlaidas, to rezultate gali sumažinti savo draudimo įkainius, taip pritraukiant daugiau klientų. Taigi, daug negalvojant, galima lengvai suprasti, kad išlošia ir draudimo kompanija ir jų klientai. Kiekvienas taupantis žmogus tikrai apsvarstys galimybę drausti savo mašiną, nes neretai galima pastebėti, kad draudimas internetu yra 10-20 procentų pigesnis.

Automobilių draudimas internetu - ką reikėtų žinoti?

  • Patartina peržiūrėti bent penkias draudimo kompanijas, teikiančias automobilių draudimo paslaugas, ir taip palyginti kainas.
  • Išsirinkus Jums tinkamiausią draudimo kompaniją kainos atžvilgiu, patartina internete paieškoti tos kompanijos atsiliepimų, skundų ar pagyrimų. Taip galėsite susidaryti nuomonę apie Jūsų išsirinktą draudimo kompaniją.
  • Nebijokite pasinaudoti draudimo kompanijos interneto puslapyje esančiais el. pašto adresais ar nemokamais telefono numeriais. Klauskite apie Jus dominančius klausimus, taip galėsite įsitikinti ar kompanijoje dirba kompetentingi asmenys.

Aukščiau pateikiami tik keli pagrindiniai aspektai apie automobilio draudimą internetu, paliekame Jums dėlioti pliusus, bei minusus. Linkime išsirinkti pigiausią, kokybiškiausią, ir patikimiausią draudimą.