Prieš apdraudžiant savo automobilį tikriausiai daugelis suka galvą dėl draudimo kompanijos pasirinkimo, draudimo paslaugos patikimumo, bei, žinoma, svarbiausio faktoriaus – kainos. Vis daugiau ir daugiau Lietuvos gyventojų priima sprendimą apdrausti savo transporto priemonę internetu. To priežastis – mažesnė kaina bei sutaupytas laikas.

Internete galime nesunkiai pastebėti labai išaugusią draudimo paslaugų pasiūlą. Taip draudimo kompanijos bei draudimo brokeriai taupo ne tik Jūsų laiką, bet ir savo. Be to, nereikėtų pamiršti, kad draudimo kompanijos, užsiimančios draudimu internete, ženkliai sumažina savo išlaidas, to rezultate gali sumažinti savo draudimo įkainius, taip pritraukiant daugiau klientų. Taigi, daug negalvojant, galima lengvai suprasti, kad išlošia ir draudimo kompanija ir jų klientai. Kiekvienas taupantis žmogus tikrai apsvarstys galimybę drausti savo mašiną, nes neretai galima pastebėti, kad draudimas internetu yra 10-20 procentų pigesnis.

Automobilių draudimas internetu - ką reikėtų žinoti?

  • Patartina peržiūrėti bent penkias draudimo kompanijas, teikiančias automobilių draudimo paslaugas, ir taip palyginti kainas.
  • Išsirinkus Jums tinkamiausią draudimo kompaniją kainos atžvilgiu, patartina internete paieškoti tos kompanijos atsiliepimų, skundų ar pagyrimų. Taip galėsite susidaryti nuomonę apie Jūsų išsirinktą draudimo kompaniją.
  • Nebijokite pasinaudoti draudimo kompanijos interneto puslapyje esančiais el. pašto adresais ar nemokamais telefono numeriais. Klauskite apie Jus dominančius klausimus, taip galėsite įsitikinti ar kompanijoje dirba kompetentingi asmenys.

Aukščiau pateikiami tik keli pagrindiniai aspektai apie automobilio draudimą internetu, paliekame Jums dėlioti pliusus, bei minusus. Linkime išsirinkti pigiausią, kokybiškiausią, ir patikimiausią draudimą.