Kiekvienas vairuotojas žino, kad privalomam vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui yra taikomos nuolaidos, jei draudėjas nėra patyres jokių eismo įvykių per paskutinius kelis metus. Tokie vairuotojai yra patrauklūs ir draudikams, nes į eismo įvykius nepakliūnantys žmonės leidžia daugiau uždirbti ir draudimo įmonėms.

Šiuo metu net kelios draudimo bendrovės vydo akciją ir už specialią kainą siūlo apsidrausti atsargiems vairuotojams. Neretai tokių akcijų metu galima stipriai sutaupyti. Todėl svarbu laiku sužinoti paie vykdomas akcijas ir nedelsiant pasinaudoti patraukliu pasiūlymu. Na, o tam, kad visada žinotumėtė ar renkatės geriausią kainą - verta pasinaudoti internete savo paslaugas siūlančiais draudimo brokeriais. Paprastai draudimo brokeriai pateikia keletą pasiūlymų iš karto, todėl draudimo ieškantis asmuo iškarto mato tą pasiūlymą, kuris yra pigiausias būtent jam.

Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas pabrangsta dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai pasitaiko šios:

  • Dėl amžiaus;
  • Mažas vairavimo stažas;
  • Sukelti auto įvykiai;
  • Didelio galingumo automobilis.

Norintys sutaupyti gali rinktis ir ištikimo klineto sistemą. Tokiu būdų ne viena Lietuvoje veiklą vykdanti draudimo bendrovė siekia susikurti lojalių klientų ratą. Šiems klientams yra pasiūlomos įvairios dovanos, nuolaidos ir kiti paskatinimo būdai. Tiesa dovanos paprastai nebūna labai vertingos, bet kaip sakoma "dovanotam arkliui į dantis nežiūrima".

Draudiminiu įvykių statistika rodo, kad į smulkias avarijas dažniau patenka moteris. Tačiau vyrai nors ir rečiau dalyvauja įvairiuose auto įvykiuose, tačiau jų padaroma žala transporto priemonei vidutiniškai yra kur kas didesnė.