Banko paskola yra ilgalaikis finansinis įsipareigojimas, kuris paprastai liečia ne tik tą asmenį kurio vardu yra sudaryta hipotekos sutartis, tačiau ir visus artimiausius jo žmonės. Būtent dėl šios priežasties šeimos finansų ekspertai pataria visiems turintiems banko paskolas įsigyti ir gyvybės draudimą su apsaugomis nuo kritinių ligų, neįgalumo bei kompensacijos išmokėjimo mirties atveju. Žmonėms dažnai būna sudėtinga kalbėti apie mirti, tačiau liūdna statistika byloje, kad nelaimingi atsitikimai bei klastingos ligos kasmet pasiglmežia vis daugiau žmonių.

Kiek tai kainuoja?

Gyvybės draudimas kaip ir paskola būstui yra ilgalaikis produktas ir sutartys kaip taisyklė yra sudaromos ilgiems metams, o neretai ir ištisiems dešimtmečiams. Draudimas su apsaugomis nuo kritinių ligų bei investiciniu atdiėjimu gali atsieiti viso labo 80 litų per mėnesį. Tai tikrai nėra didelė suma, tam, kad suteikti papildomą apsaugą ne tik sau, bet visai šeimai. Be viso kito verte prisiminti ir tą faktą, kad investicinio gyvybės draudimo piniginis atidėjinys gali per tuos metus uždirbti pakankamai pinigų, tam, kad padengtu visą laikotarpio draudimo apsaugą bei administracijos išlaidas.

šeima

Gyvybės draudimo įmonių pateikta statsitika rodo, kad kiekvienais metais dėl kritinių ligų yra sumokama daugiau kaip du milijonai litų draudimo išmokų. Papildomos finansinės injekcijos suteikia galimybę daugiau dėmesio skirti kovai su liga ir nesirūpinti dėl pinigų srautų, banko paskolai ar kitiems finansiniams įsipareigojimams padengti.